Teenused ja hinnakiri

Konditsioneeride täitmine, kontroll ja remont.

Konditsioneeride täitmine algab vanade külmaaine jääkide eemaldamisest. Seejärel tuleb süsteem vakumeerida ja kontrollida vaakumi püsimist. Lõpuks täidetakse konditsioneer täpselt õiges kaalulises koguses külmaainega. Protsess võtab aega umbes 40-45 minutit.

Peale täitmist tuleb kontrollida konditsioneeri tööd, sest kuigi külmaaine vähene kogus või päris tühi süsteem on sagedaseim mittetöötamise põhjus, on väga tihti viga hoopis elektrisüsteemis.

Uuemates kliimaseadmetes tuleb peale täitmist kustutada mällu salvestatud veakoodid, mis samuti segavad seadme korralikku tööd.

Elektritööd.

Elektritööd võib jagada kahte ossa.

Esiteks – lisaseadmete paigaldamine, mis kujutab igasuguste  auto kasutamist soodustavate  ja võimalusi laiendavate seadmete paigaldust. Sellised seadmed on alarmid, parkimisabi andurid ning kaamerad, püsikiirushoidjad jne.

Teiseks – rikete otsimine ja kõrvaldamine. Paljud elektroonika komponendid suudavad ennast ise diagnoosida ning arvuti vahendusel saab neid veakoode lugeda. Siiski enamasti on viga katkises juhtmes või korrodeerunud pistikus.

 

Meie hinnakiri

 

Elektritööd30€/h
Diagnostika ja vea otsimine36€/h
Konditsioneeri remont30€/h
Konditsioneeri täitmine -500g48€
+ iga järgnev 100g+4€